Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář soutěží

**************************  2020  ***********************

aktualizace k  14.2.2020

DATUM Mládež Dospělí
4.4. Klapý - ZPV  
2.5. Terezín - TD  

3.5.

 

Terezín
8.5. Černouček - TD  
     
     
16.5.

Lkáň - ZPV

Radešín - ZPV

OS v PS Hrobce
17.5. Vědomice - TD  
23.5.

 

Budyně n/O - okrsek

Nové Dvory - KHL

22.-24.5.

PLAMEN I + II  (Polepy)

-----------------------------
30.5. Křešice - TD Štětí
31.5. Bechlín - TD Bechlín - TOHATSU
6.6.   Travčice
12.-13.6. Hasičské slavnosti Litoměřice - zrušeno  
27.6.  Radešín - TD Hrobce - PHL
28.6. Hrobce - PHL  
4.7.  

Klapý - Klapská proudnice

Dřemčice - PHL

5.7. Černouček - pohár obcí Černouček a Ctiněves

Černouček - pohár obcí Černouček a Ctiněves

19.7. Lukavec Lukavec - TOHATSU
15.8. Předonín - PHL

Předonín - PHL

Lkáň - TOHATSU

22.8. Malešov - PHL Malešov - PHL
26.8. Brozany - TD

 

29.8.  

Nové Dvory - PHL

Budyně

5.9.

 

Brozany - PHL
12.9. Předonín - KHL

Předonín - KHL

Zahořany

27.9. Nové Dvory - TD Nové Dvory - Boháček cup
  Litoměřice - ZPV  
3.10.   Hazmburský hasič - krosový výběh na Hazmburk
10.10. Křešice - ZPV  
17.10. Lukavec - ZPV  
24.10.   Setkání hasičů pod Řípem

 

**************************  2019  ***********************

Ve stadiu zpracovávání - postupně bude doplňováno v souladu s odevzdaným ročním hlášení SDH - aktualizace k  ...

DATUM Mládež Dospělí

proběhlo

2018

 PLAMEN + dorost I - ZPV

(Brozany)

--------------------------- 
6.4. Klapý - ZPV  
  Vědomice - ZPV  
    Libochovice
27.4.  Terezín - TD  

28.4.

 

Terezín
  Štětí - PHL Štětí - PHL
11.-12.5.

Litoměřice - TD

 
4.5. Bechlín - TD Bechlín - TOHATSU
8.5. Černouček - TD  
11.5. Lkáň - ZPV  
18,5, Radešín - ZPV Budyně n/O - okrsek
 

Předonín - TD

 
18.5. ------------------------------------

PS + dorost - okresní kolo

(Vědomice)

19.5. Vědomice - 60 a 100 m překážek  
25.-26.5.

PLAMEN II 

(Polepy)

-----------------------------
1.6.  

Černouček - okrsek

Nové Dvory - KL

2.6. Křešice - TD  
8.6. Travčice Travčice
7.-9.6. PLAMEN - krajské kolo PS - krajské kolo
  Podřipský dětský hasičský kemp  
15.6. Den záchranářů LITOMĚŘICE  
28.6. Hrobce - PHL Hrobce - PHL
    Chudoslavice
29.6.  

Radešín

29.6.-1.7. MČR PLAMEN  
5.7. Černouček - pohár obcí Černouček a Ctiněves

Klapý - Klapská proudnice

Černouček - pohár obcí Černouček a Ctiněves

5-7.7. MČR DOROST  
    Dřemčice - PHL
21.7.   Lukavec - TOHATSU
27.7.   Brozany - PHL
17.8.   Lkáň - TOHATSU
24.8.   Nové Dvory - PHL
  Vědomice - PHL Vědomice - PHL
30.8.-1.9.   MČR v PS  ÚSTÍ n/L
31.8.   Budyně n/O - pohár
7.9.

STIMAX CUP

Vědomice + Křešice (Lovosice)

Lukavec - memoriál
14.9. Předonín - PHL Předonín - PHL
  Bechlín - TD  
  Polepy - ZPV  
28.9.   Nové Dvory - Boháček cup
29.9. Brozany - ZPV  
     
5.10. Litoměřice - ZPV  
12.10. Křešice - ZPV  
19.10. Lukavec - ZPV