Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rada mládeže

Termíny jednání OORM 2020 :

12.2., duben, 13.5., 3.6., 2.9., 7.10., 11.11., 12.12.

*************************************************************************************

HRA PLAMEN a ČINNOST DOROSTU 2019/2020

Organizační zabezpečení 2019-2020

příloha č.1     příloha č.2 - ZPV     příloha č.3 - TD

příloha č.4 - přestup Plamen     příloha č. 5 - přestup Dorost

příloha č.6 - protest

příloha č.7 - kronika

************************************************************

ŠKOLENÍ  VEDOUCÍCH  MLÁDEŽE

pozvánka

přihláška na školení VM

***************************************************************************************************************************************

Termíny jednání OORM 2019 :

16.1., 10.4., 15.5., 5.6., 11.9., 16.10., 6.11., 7.12.

************************************************************

Plaminek

DODATEK č.1 Plamínek

DODATEK c.2 Plamínek

************************************************************

logobar_nazev.jpg

SLOŽENÍ  OORM

Příjmení, jméno Domovský sbor
Mikešová Jindřiška Terezín
Cuc Zdeněk Terezín
Mgr. Kébrt Lukáš Křešice
Kubíček Ivan Předonín
Pakandlová Hana Dušníky
Polášek Ludvík Charvatce
Rožcová Vladislava Brozany n.O.
Šimek Martin Litoměřice
Zenkerová Jaroslava Liběšice

  

 ROZHODČÍ INSTRUKTOR :

PŘÍJMENÍ A JMÉNO

SDH

KUBÍČEK Ivan

Předonín

NOVÁK Milan

Vědomice

ŠIMEK Martin

Litoměřice

ROZHODČÍ :

PŘÍJMENÍ A JMÉNO

SDH

Cuc Zdeněk

Terezín

Dziásek Jaroslav

Štětí

Dziásková Alena

Štětí

Fiala Michal

Terezín

Fialová Jiřina

Terezín

Jancsó Petr

Brozany n/O

Kouřilová Jitka

Předonín

Křížková Alena

Štětí

Kubíček Aleš

Klapý

Libjak Martin

Litoměřice

Mikešová Jindřiška 

Terezín 

 Nekolný Jiří ml.

Terezín 

 Nekolný Miloslav

Terezín 

Novák Pavel

Hrobce

Novák Milan

 Vědomice

Nováková Kristýna

Vědomice

Nováková Zdeńka

Vědomice

Opavová Karina

Křešice

Pailová Vladimíra

Klapý

Pakandlová Hana

Dušníky

Polášek Ludvík

Charvatce

Rožec František

Brozany n/O

Rožcová Vladislava

Brozany n/O

Sazeček Václav

Vědomice

Sibera Radek

Křešice

Slavík Ladislav

Čížkovice

Vocásková Lucie

Předonín

ZenkerováJaroslava

Liběšice

Zvolský Jiří

Litoměřice

Aktualizace platná ke dni 30.9.2018.

 Pro zabezpečení účasti rozhodčích na svých soutěžích mohou jejich organizátoři (pořadatelé) využít buď osobní kontakty, nebo požadovat delegování rozhodčích prostřednictvím OORM - odpovědný pan KUBÍČEK Ivan.